O nás

Úvod » O nás

Rodinná firma s tradíciou

Tienenie pre vaše domácnosti už od roku 1992

Firma Kavecký – ŽALÚZIE bola založená v roku 1992. Predstavuje rodinnú firmu, ktorá má individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Za tento čas pôsobenia sme nadobudli bohaté skúsenosti odborného poradenstva, montáže a údržby v oblasti tieniacej techniky.

Príbeh o nás a o našej firme sa píše už viac než 30 rokov. Za tú dobu sme sa stretli s 1000kami z vás, s našimi spokojnými zákazníkmi. Naša práca nás vždy bavila a dnes po rokoch pôsobenia na trhu tomu nie je inak. Vážime si každého nášho zákazníka, ľudský a individuálny prístup je u nás na prvom mieste. Koniec koncov, dlhé a úspešné pôsobenie na trhu sa nám podarilo najmä vďaka vám, našim zákazníkom.

1992

Vznik firmy

Jedného dňa vznikla myšlienka podnikania v oblasti tienenia a v marci roku 1992, kedy vznikla prvá podoba rodinnej firmy Kaveckých, sa stala skutočnosťou.

1992

90. roky

Moderné tienenie pre všetkých

Firma sa postupne rozrastala a náš tím realizoval jednu montáž žalúzií za druhou. Pôsobili sme na slovenskom aj na českom trhu. Na montáže nás spoľahlivo vozili dodávky Škoda 1203. 🙂

90. roky

2008

2. generácia

Čas plynul a firma si postupne získala medzi našimi milými zákazníkmi dobrú povesť. Približne v tejto dobe vstúpila do firmy aj druhá generácia a postupne začalo odovzdávanie remesla z otca na syna.

2008

2009

Otvárame…

Naše podnikanie začalo vyžadovať viac priestoru. A tak sme otvorili kanceláriu a sklad na Kamenárskej ulici, kde vás radi uvítame dodnes.

2009

2010 - 2020

Rozšírenie sortimentu

Náš sortiment sa postupne rozrástol a montujeme pre vás rolety, okenné siete i garážové brány. S príchodom modernejších technológií sa súčasťou nášho sortimentu stali aj rôzne typy smart ovládania.

2010 - 2020

2020 - súčasnosť

Sme tu pre vás!

Aj keď každé podnikanie prechádza skúškami, či už sú to rôzne krízy alebo nedávna pandémia, naša práca nás stále baví a napĺňa s každým ďalším spokojným zákazníkom. Ďakujeme a sme tu pre vás!

2020 - súčasnosť